Miks Põhjala Teetalu tee?

Lase end üllatada tee varjatud saladustel!

Maitse & retsept

Kujuta ette, kuidas võtad purutee pakendist lusikaga teesegu. Mõnikord satub lusikale piparmünti rohkem kui marju, teinekord vastupidi. Näiteks kui lusikale satub liiga vähe marja, siis puudub tassist õige marja maitse. See tähendab, et tegelikult ei saa klient oma tassi seda retsepti, mille on välja arendanud teemeistrid.  -Meie kaalume iga koostisosa igasse filterkotti eraldi ja sellepärast on retsept ja maitse alati ühtlane.

Purutee kvaliteet + filterkoti mugavaus

See tähendab, et me ei purusta toorainet „tolmuks“ ega kasuta halva kvaliteediga toorainet, et toota filterkotis teed. Me lihtsalt paneme kvaliteetse „purutee“ filterkotti. Saame seda teha tänu uudsele tootmistehnoloogiale.

Me ei kasuta üldlevinud „natural flavour“ lõhnaaineid. Kasutame ainult päris marju ja ürte.

Kodumaine

Mida vähem toorainet töödelda ning transportida, seda autentsem püsib selle kvaliteet. Just seetõttu kasvatame suure osa toorainest ise.

Puhas tooraine
Kvaliteet

Kogu meie teede tooraine on kasvatatud hoole ja armastusega. Lisaks kasutame kvaliteetseid ning loodus-sõbralike pakkematerjale. Meie filterkoti materjal ei anna ühtegi kõrvalmaitset ja on läbinud katsed, et teesse ei imenduks kahjulikke aineid.

Tootmistehnoloogia

Uudsete tehnoloogiate abil oleme saanud ühendada purutee kvaliteedi ning filterkoti mugavuse. Meie teesegudes ei ole tooraine purustatud peenikeseks tolmuks vaid sisaldab endas ehtsaid kuivatatud marju ning ürte.

Tervis

Igal teel on oma mõju ning eesmärk. Oleme loonud oma teed just nii, et iga inimene leiaks endale sobiliku ja lemmiku.

  • Black Instagram Icon
  • Black Facebook Icon